Ulft, Netherlands

Door blessures geteisterd Orion haalt nieuwe speler binnen

Foto: REGIO8/Orion Stars
Orion Stars heeft passer/loper Kevin Saar toegevoegd aan de selectie. De 29-jarige Est komt de door blessures getroffen selectie van de Doetinchemmers versterken.
Tim Rondeel | 10 september 2024 11:15 | Aangepast op 10 september 2024 11:15
De Achterhoekse volleyballers, die dit jaar voor het eerst door het leven gaan als Orion Stars, werden in de voorbereiding getroffen door meerdere blessures. Zo raakten Cas Abraham en Beau Wortelboer allebei geblesseerd aan hun enkel en is Edson Felicissimo nog niet hersteld van een knieblessure. Technisch directeur Pim Kamps laat weten dat Orion door de komst van Saar wel budgettair ‘heel erg op de max’ zit. “Via sponsoring hebben we nu wat budget vrij kunnen maken,” aldus Kamps. De international van Estland tekent voor de rest van het seizoen in Doetinchem.

Orion Stars werd vorig jaar, als Active Living Orion, nog landskampioen. Zondag spelen ze daarom de Nederlandse Supercup tegen Numidia VC Limax. Woensdag 25 september spelen de Achterhoekers in de Champions League tegen TalTech uit Tallinn. Saillant detail: Saar trainde afgelopen zomer mee met het team uit Estland.

Lees ook

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...

30-jarige Doetinchemmer veroordeeld tot celstraf voor witwassen

Een 30-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, ...

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend t...

Plavei investeert vijftig miljoen in Drieheuvelenpark ‘s-Heerenberg: ‘Ons grootste project ooit’

Nog nooit pakte woningcorporatie Plavei zo’n groot project aan. Samen met de gemeente Montferland wo...

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Blauwtong nadert Nederland, NVWA is waakzaam

Bij een kalverhandel met 160 dieren in het Duitse Herzogenrath, vlak bij de grens bij Kerkrade, is b...