gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

skyzone

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend teruglopende bezoekersaantallen en problemen met de personeelsbezetting hebben Sport-ID en de gemeente Doetinchem besloten dat de klimhal, bij Zwembad Rozengaarde, geen toekomst meer heeft.

 | Aangepast op

Skyzone werd in 2014 geopend als een klimparadijs voor kinderen. De afgelopen periode kampte de hal echter met tegenvallende omzetten en personeelstekorten. Hierdoor bleef Skyzone het afgelopen jaar langer gesloten dan gebruikelijk. Ook in de zomerperiode was de klimhal al langer dicht dan normaal vanwege aanhoudende bezettingsproblemen.

‘Door de aanhoudende tegenvallende omzet en personele uitdagingen is Skyzone het afgelopen jaar langer dicht gebleven. In deze periode heeft Sport-ID een grondige analyse uitgevoerd en samen met de gemeente de balans opgemaakt’, legt Sport-ID uit.

Na deze analyse is besloten om de recreatiehal definitief te sluiten en het gebouw om te vormen tot een sporthal. ‘Deze hal kan worden gebruikt voor zowel onderwijs als sportieve activiteiten in de wijk. Sport-ID vindt dit jammer, maar blijft zich volop inzetten voor bewegingsonderwijs op deze plek’, aldus Sport-ID.

Wanneer de voormalige Skyzone wordt omgebouwd tot sporthal, is nog niet bekend.

Lees ook

6cd450c5-78c1-49fd-ad8c-6e01785b81f8

Grote brand in bedrijfspand op industrieterrein in Doetinchem

Bij een bedrijfspand aan de Gildenstraat in Doetinchem is woensdagmiddag een grote brand uitgebroken. Meerdere brandweereenheden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Flitser Gaanderen (1)

Flexflitser weer terug op oude plek in Gaanderen

De flexflitser is weer terug op zijn oude plek aan de Rijksweg in Gaanderen. Nadat de mobiele flitspaal de afgelopen maanden op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem heeft gestaan, is hij weer terug op de plek waar eerder duizenden snelheidsovertredingen werden geregistreerd.

Crossborderorkest Kleve

Nederlandse en Duitse grensinwoners vinden de juiste noot in crossborderorkest

Met 24 Nederlandse en Duitse muzikanten viert de Euregio Rijn-Waal dit jaar haar 55-jarig bestaan. In november op de kerstmarkt in Kleve laat het crossborderorkest horen wat samenwerken kan opleveren. Het Europese volkslied klinkt alvast als een klok tijdens de eerste repetities.

ESVIK_010

Bekende Achterhoekers zingen kerstlied tijdens benefietavond in Amphion

Voor twaalf bekende Achterhoekers staat 12 december rood omcirkeld in de agenda. Tijdens de benefietavond van 'Een Stem voor een Kind' zingen zij namelijk in het Amphion een kerstlied voor een vol theater. Van oud-generaal Mart de Kruif tot afzwaaiend burgemeester Mark Boumans en van kunstenaar Rosalie de Graaf tot oud-journalist en schrijver Ad van Liempt: voor één avond verruilen zij hun vertrouwde rol voor die van zanger. En dat is best spannend.

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.

Waterstofbus-Arriva

Andere cao houdt streekvervoer Achterhoek buiten staking

Ondanks de landelijke staking in het streekvervoer rijden de bussen en treinen in de Achterhoek wel. De reden dat buschauffeurs en machinisten in onze streek wel gewoon rijden komt volgens het FNV doordat in de Achterhoek een andere cao geldt.