Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

ea57101b7b46a13607daf543d71582fa.jpg

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinchem. Er kwam onder andere een traumahelikopter ter plaatse, maar de man overleed ter plekke aan zijn verwondingen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
'De bestuurder van de auto, een 56-jarige man uit Doetinchem, is daarbij helaas om het leven gekomen. We wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe', aldus de politie.

Het ongeval gebeurde rond 14.30 uur op de Varsseveldseweg. De bestuurder was onderweg in de richting van Westendorp, toen hij de macht over het stuur verloor. De bestuurder botste hard met zijn auto tegen een boom. De man moest door de brandweer worden bevrijd uit het voertuig. Daarna is hij behandeld in de ter plaatse gekomen ambulance.

Er kwam ook een traumahelikopter op de melding af. Deze landde in een naastgelegen weiland en de trauma-artsen hebben geholpen met de behandeling, maar dit mocht niet baten. Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren is nog niet duidelijk. Ooggetuigen die het ongeval hebben gezien hebben hun verklaring afgelegd bij de politie.De Verkeersongevallenanalyse van de politie is een onderzoek begonnen naar de toedracht van het ongeval. De Varsseveldseweg is afgesloten.

Lees meer over:

Lees ook

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.

CarnavalKilder50.jpg

Leutekum barst los: REGIO8 zendt grote carnavalsoptocht live uit

REGIO8 zendt in samenwerking met CV De Umdraeyers zaterdag live de carnavalsoptocht van Doetinchem, oftewel Leutekum uit. Vanaf het Simonsplein doet de omroep rechtstreeks verslag van de feestelijke stoet die dwars door het centrum trekt, zodat je niets hoeft te missen van het grootste carnavalsfeest van de Achterhoek.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Nog veel zorgen over veiligheid rond nieuwe opvanglocatie dak- en thuislozen Doetinchem

Een buurtbewoner van de beoogde opvanglocatie voor dak- en thuisloze mensen aan de Amphionstraat in Doetinchem heeft donderdagavond tijdens de beeldvormende raad zijn zorgen geuit over de plannen. Hij benadrukt geen tegenstander van opvang te zijn, maar maakt zich vooral zorgen over de veiligheid in en rondom de locatie. Dit is een zorg die de raad deels ook deelt. De inspreker deed de raad en wethouder een concreet voorstel.

sneeuw ruimen particulier.jpg

Gladheid op komst: in Duitsland boetekans voor gebruik strooizout

Particulieren in Duitsland riskeren een boete als zij hun stoep met strooizout bestrooien. In veel steden is het gebruik ervan verboden vanwege milieuschade, en overtreding kan honderden tot zelfs duizenden euro’s kosten.

Douwe0.png

Ernst & Bobbie, Bankzitters en Douwe Bob toegevoegd aan line-up Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is uitgebreid met 41 nieuwe namen. Opvallende toevoegingen zijn onder meer UB40 ft. Ali Campbell, Douwe Bob en Bankzitters. Terwijl Ernst, Bobbie & de Rest de blikvanger is tussen de acts op de theaterweide.