gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zeven lintjes voor Moeder Teresa Stichting

7d23ecc462706f9c410ad9c866e96e6c.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dat is bijzonder. Ik denk dat dat past bij deze gemeente waar ontzettend veel vrijwilligerswerk is", aldus waarnemend burgemeester Steven de Vreeze. "Het maakt het dit jaar heel bijzonder dat er zeven gedecoreerden zijn die allemaal hun activiteiten doen voor de Moeder Teresa Stichting." Zes van hen werden benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau, één tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.

Jan Wenting, de nieuwe Ridder, was overdonderd door zijn onderscheiding. "Een beetje een vreemd gevoel, maar een leuke verrassing. Ik had wel een donkerbruin vermoeden dat er iets te gebeuren stond, maar dit Ridderschap had ik niet verwacht. Ik vind het wel heel fijn, die erkentelijkheid. Wat ik ook heel fijn vind is dat de hele familie erbij was." Dat beaamt de onderscheiden Leo Kok: "Achter ons vrijwilligerswerk is er ook een familie thuis die achter ons werk moet staan. Dat wordt wel eens vergeten en die hebben ook wel een lintje verdiend."

Lees ook

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.