Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.
Hulpdiensten kregen rond 09.30 uur de melding. Volgens de politie was het een man die eerder nabij de binnenstad in het water raakte. De politie, ambulance, brandweer en een traumahelikopter werden opgeroepen, maar de brandweer en traumahelikopter hoefden bij nader inzien niet meer te komen.
De persoon is door ambulancepersoneel nagekeken en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De persoon zou naar een locatie van IrisZorg in de binnenstad gaan, volgens de politie. Echter belde hij aan bij een flatgebouw, waar hij is binnengelaten. De politie heeft hem aangehouden.
Waardoor de persoon in het water belandde is nog niet bekendgemaakt. Of sprake was van strafbare feiten is nog niet bekend. De politie deelt geen verdere informatie over het geval.