gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Winterswijk geeft Boogie Woogie even lucht

b923e497824fc952b8baa81de52b3e43.jpg
Redactie REGIO8 |
De stijging van de salariskosten bracht Boogie Woogie naar eigen zeggen in de problemen. “Dat was een verplichte stijging die we mee moesten maken”, aldus directeur Marjan de Vos. Boogie Woogie verwacht dat gesprekken met de gemeente Winterswijk medio oktober zullen worden afgerond. De gemeente laat weten besloten te hebben de instelling een aanvullende subsidie van 75.000 euro te verstrekken voor het jaar 2017. Winterswijk wil echter op korte termijn in gesprek met de portefeuillehouders van de gemeenten Aalten en Oost Gelre om tot een structurele oplossing te komen.

Directrice De Vos hoopt dat de aandacht nu meer komt te liggen op de activiteiten van Boogie Woogie, in plaats van op de financiële problemen. “We zijn met een hele enthousiaste club mensen aan de gang, voor jongeren, voor ouderen. We draaien heel goed, maar dat komt weinig uit de verf.”

Over 2016 ontving het centrum voor cultuureducatie in het oosten van de Achterhoek een bedrag van 450.000 euro.

Foto: Boogie Woogie

Lees ook

De Graafschap stelt "kwartfinale" play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.