Ulft, Netherlands

Silvolde alsnog van start in de KNVB Beker

Sportclub Silvolde komt komend seizoen alsnog uit in de voorronde van de KNVB Beker. Door de promotie van Sparta Nijkerk is er een plek vrijgekomen voor de hoofdklasser.
Regio8 | 17 juni 2019 13:40 | Aangepast op 17 juni 2019 13:40
Silvolde werd dit jaar in de kwartfinale van de beker voor amateurteams na penalty’s uitgeschakeld door Vroomshoopse Boys. Omdat halve finalist Sparta Nijkerk is gepromoveerd en als nieuwbakken derdedivisionist automatisch geplaatst is voor de KNVB Beker, komt er echter alsnog een plek vrij. Als best presterende verliezer in het district oost gaat het startbewijs naar Silvolde.

Dit jaar waren DZC’68 en De Graafschap de Achterhoekse deelnemers aan de KNVB Beker. De amateurs van DZC werden in de voorronde uitgeschakeld door Scheveningen, terwijl De Graafschap in de tweede ronde met 2-5 werd verslagen door PEC Zwolle.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Nieuw festival net over de Duitse grens gaat culinaire hoogstandjes bieden

‘Mooiage’ heet het nieuw georganiseerde foodfestival waar ook Duitse en ook Nederlandse muziekarties...

Inwoners van Hummelo kunnen voor het eerst 'hun' kerktoren beklimmen

Inwoners van Hummelo en andere geïnteresseerden konden donderdag de meer dan honderdvijftig jaar oud...

Raad Lochem stemt in met voorstel om woningsplitsing mogelijk te maken

Woningen in Lochem kunnen voortaan gesplitst en gedeeld worden. De gemeenteraad ging dinsdag unaniem...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Water drinken gestimuleerd in de Achterhoek: ‘Ik gun het iedereen dat zij lekker in hun vel zitten’

Van 10 juni tot en met 16 juni is het de Achterhoekse Waterweek. Deze actieweek wordt voor het eerst...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...