gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opluchting op de Vijverberg na overwinning

88df82550b1efac0b505ff8df81ba242.jpg
Redactie REGIO8 |

In de gelijkopgaande eerste helft speelde het spel zich voornamelijk af op het middenveld en bleven de grote kansen uit, onder meer ook omdat beide ploegen met vijf verdedigers speelden. Anthony Van den Hurk was met een schuiver van afstand nog het dichtste bij de openingstreffer. Diezelfde Van den Hurk was in de tweede helft wel trefzeker. Een niet te missen kans één op één met Harm Zeinstra schoot de aanvaller raak: 1-0.

Tien minuten voor tijd viel de beslissende 2-0, nadat Elvio van Overbeek het overzicht bewaarde en de vrijstaande Youssef el Jebli wist te vinden. Bart Straalman, net als El Jebli en Van Overbeek invaller aan de kant van De Graafschap, maakte er in blessuretijd nog 3-0 van na een panklare hoekschop van Robert Klaasen.

Ondanks deze overwinning blijft De Graafschap achttiende in de Jupiler League. Aanstaande vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij FC Emmen.
Foto: REGIO8

Lees ook

Jose van Egmond + gemeentehuis.jpg

Waarnemend burgemeester van Tiel verkenner in Montferland: zoektocht naar stabiliteit

José van Egmond gaat het als verkenner aan de slag in de gemeente Montferland tijdens de bestuursvorming. Momenteel is ze waarnemend burgemeester in Tiel. De verkenningsfase moet medio mei klaar zijn.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Grote methzaak met labs onder meer in Baak: 44 maanden cel geëist tegen Doesburger

Tegen een 50-jarige man uit Doesburg is door het Openbaar Ministerie een gevangenisstraf van 44 maanden geëist. De man wordt ervan verdacht deel uit te maken van een crimineel verband dat zich op grote schaal bezighield met de productie van crystal meth, onder andere in Baak.

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Doetinchemse burgemeester heeft smaak te pakken: Boumans ook verkenner in Haaksbergen

Waar hij eerder nog had voorgenomen geen rol te spelen bij coalitievorming in gemeenten, heeft burgemeester Mark Boumans nu een eervolle taak bij een tweede gemeente geaccepteerd. Naast zijn inzet als verkenner in Coevorden, gaat hij ook aan de slag in Haaksbergen.

Vulcanus foto GLD.jpg

Hoop en verdriet tijdens bewonersbijeenkomst over toekomst Vulcanus

Eerst was er Vulcanus, toen kwam Langerak. IJzergieterij Vulcanus opende 132 jaar geleden haar deuren en beleefde in de jaren '60 haar hoogtepunt. Daarna daalden de inkomsten en daarmee het aantal werknemers gestaag. Sinds begin deze eeuw viel de fabriek al een aantal keer (bijna) om en strengere milieueisen lijken Vulcanus opnieuw de das om te doen. Daarom zijn er nu plannen voor een nieuwe woonwijk. Tenzij zich voor aankomende woensdag een nieuwe eigenaar meldt.

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.