Ulft, Netherlands

Op- en afrit A3 Rees in de avond afgesloten

Foto: Archief REGIO8
Automobilisten die de komende week naar Duitsland moeten, moeten even goed kijken dat ze de juiste oprit van de A3 nemen. Komende week is de op- en afrit Rees/Isselburg namelijk in de avond afgesloten.
Bart Sollman | 3 februari 2025 10:02 | Aangepast op 3 februari 2025 10:02
Van maandag 3 februari tot en met vrijdag 7 februari is de op- en afrit Rees van de snelweg A3 elke nacht afgesloten voor onderhoud. De afsluitingen beginnen om 20.00 uur en eindigen ’s ochtends om 05.00 uur. Deze afrit ligt ter hoogte van de Nederlandse plaats Megchelen.

Tegelijkertijd is de A3 ter hoogte van de op- en afrit Rees richting Oberhausen versmald tot één rijstrook. Een omleidingsroute wordt aangegeven met borden met een rode stip.

Lees ook

OM en Politie adviseert Bronckhorst: Geen publiek bij raadsvergadering over asielopvangen

De besluitvormende raadsvergadering over de asielopvangen in Bronckhorst is donderdag 16 oktober all...

Vastgelopen vrachtwagen blokkeert Drieheuvelenweg in 's-Heerenberg

De Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg was tijdelijk geblokkeerd door een vrachtwagen die vaststond. De...

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...