gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vive la France krijgt expositie over Normaal

7a811c4c35d6a97bf1d9789946bf1ceb
Redactie REGIO8 |
“Het zal voor velen een mooie combinatie zijn om tijdens Vive la France een kijkje te nemen bij de Normaal-expositie en op de foto te gaan met het standbeeld”, verwacht de organisatie. Sinds de onthulling van het levensgrote standbeeld op Hemelvaartsdag is Hummelo het centrum voor veel fans en andere belangstellenden. In samenwerking met Anhangerschap Normaal worden op beide fair-dagen in dorpshuis De Ruimte onder meer attributen en toneeldoeken van de band tentoongesteld. Daarnaast is veel fotomateriaal van veertig jaar lang høken te zien.
Naast de expositie zijn op het tweedaagse festival rond de 150 stands en kramen te bezichtigen. De brocante- en kunstfair in Hummelo vindt dit jaar plaats op zaterdag 7 en zondag 8 juli.

Foto: REGIO8

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.