Ulft, Nederland
Terug

Basisschool AnderZ klaar voor BZT Show

21c1f8fb3fecff8453a58f4d07989c80.jpg
Redactie REGIO8 |

"Wij gaan voor een plekje in de BZT XXL-band", vertelt juf Rebekka Davelaar trots. "Die band mag optreden tijdens het kerstgala met Koningin Máxima. Dus dat is heel bijzonder. We zijn nu zo ver gekomen en nu willen we heel graag door." De juf is ervan overtuigd dat de kinderen de grote prijs winnen. "De andere groepen zijn ook heel goed natuurlijk", aldus Davelaar. "Maar ik denk dat wij wel uitblinken in enthousiasme. En ze zijn allemaal lekker jong en fris dus ik denk dat we wel een grote kans maken." Mochten ze winnen dan krijgt de groep een confettidouche. Mochten ze verliezen, dan een waterdouche.

De bodypercussieact waarmee de kinderen een plaatsje in de finale hebben bemachtigd hebben ze zelf verzonnen. "Alle kinderen hebben allerlei bewegingen bedacht met hun lichaam, en dat hebben we met elkaar aan elkaar geplakt en zo is deze act ontstaan", aldus Davelaar. De BZT Show laat ook wensen van kinderen in vervulling gaan. Dat maakt de show voor sommige kinderen extra bijzonder. "Ik heb ook een wens gedaan en dat komt ook misschien uit," vertelt Anne. "Mijn wens is samen met Claudia de Breij ‘Mag ik dan bij jou’ zingen." De finale wordt zaterdag op televisie uitgezonden.

Foto: REGIO8

Lees ook

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Nog veel zorgen over veiligheid rond nieuwe opvanglocatie dak- en thuislozen Doetinchem

Een buurtbewoner van de beoogde opvanglocatie voor dak- en thuisloze mensen aan de Amphionstraat in Doetinchem heeft donderdagavond tijdens de beeldvormende raad zijn zorgen geuit over de plannen. Hij benadrukt geen tegenstander van opvang te zijn, maar maakt zich vooral zorgen over de veiligheid in en rondom de locatie. Dit is een zorg die de raad deels ook deelt. De inspreker deed de raad en wethouder een concreet voorstel.

sneeuw ruimen particulier.jpg

Gladheid op komst: in Duitsland boetekans voor gebruik strooizout

Particulieren in Duitsland riskeren een boete als zij hun stoep met strooizout bestrooien. In veel steden is het gebruik ervan verboden vanwege milieuschade, en overtreding kan honderden tot zelfs duizenden euro’s kosten.

Douwe0.png

Ernst & Bobbie, Bankzitters en Douwe Bob toegevoegd aan line-up Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is uitgebreid met 41 nieuwe namen. Opvallende toevoegingen zijn onder meer UB40 ft. Ali Campbell, Douwe Bob en Bankzitters. Terwijl Ernst, Bobbie & de Rest de blikvanger is tussen de acts op de theaterweide.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap trapt carnaval af in Lampegat tegen nummer drie Jong PSV

De Graafschap reist morgen met de herstelde sterkhouders Ibrahim El Kadiri en Rowan Besselink in de selectie af naar Eindhoven voor het treffen met de verrassing van het seizoen, Jong PSV. Hoewel de eerste overwinning van 2026 tegen Jong Ajax overtuigend werd behaald, tempert trainer Marinus Dijkhuizen het positivisme enigszins in aanloop naar het duel met de huidige nummer drie: “Het is niet gelijk dat het op de rit staat”

7a7ab817279f47359203d19f8277a0f84189f5f3.png

Varsseveldseweg maandenlang op de schop: nieuw asfalt voor rijbaan en fietspad

De Varsseveldseweg tussen Westendorp en Doetinchem gaat de komende maanden flink op de schop. Van 2 maart tot en met 12 juni wordt de weg in opdracht van Buha in meerdere fases aangepakt. Zowel de hoofdrijbaan als het fietspad krijgen een opknapbeurt.

ZeddamDorpshuis20.jpg

Jennifer en Patricia nemen dorpshuis over: 'We willen het hart van Zeddam worden'

Voor het echtpaar Jennifer en Patricia Nijbroek-Meijer gaat er een droom in vervulling in Zeddam. Toen vorig jaar duidelijk werd dat het dorpshuis zonder exploitant kwam te zitten, sprongen ze in het gat. Hiermee viel alles samen.