Ulft, Netherlands

Meijer is de nieuwe hoofdtrainer van NEC

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe hoofdtrainer van NEC in Nijmegen. De Achterhoeker was afgelopen seizoen al onderdeel van een trainerstrio in Nijmegen, maar wordt vanaf komend seizoen alleen eindverantwoordelijk.
Regio8 | 2 juni 2020 11:45 | Aangepast op 2 juni 2020 11:45
De 38-jarige Meijer tekent een contract voor een jaar met een optie voor nog een extra jaar. De Doetinchemmer speelde in het verleden ruim tweehonderd duels in het shirt van De Graafschap. Na zijn actieve loopbaan werd Meijer trainer in de jeugdopleiding van De Graafschap. In 2017 verruilde hij het trainerschap van de Onder-19 van de Doetinchemse club voor hetzelfde team bij de Nijmeegse club. Na het ontslag van Jack de Gier als hoofdtrainer van NEC in april 2019, schoof de Nijmeegse club het trio Meijer, Adrie Bogers en Francois Gesthuizen als gezamenlijke eindverantwoordelijken naar voren.

Onder leiding van het trio stond NEC dit seizoen op de achtste plaats in de Keuken Kampioen Divisie, voordat de competitie werd stilgelegd vanwege het coronavirus. NEC kiest er nu voor om Rogier Meijer als enige eindverantwoordelijke door te laten gaan volgend seizoen. Meijer zal daarbij geassisteerd worden door Ron de Groot. De Doetinchemmer is bezig met de cursus coach betaald voetbal, maar heeft nog geen diploma omdat de opleiding vanwege het coronavirus stil kwam te liggen. Daardoor krijgt hij dispensatie van de KNVB.

Achterhoekse enclave in Nijmegen
Meijer treft volgend seizoen nog meer Achterhoekers in Nijmegen. Zo trok NEC eerder Dennis te Braak aan als nieuwe hoofd jeugdopleidingen. De voormalig jeugd- en assistent-trainer van De Graafschap komt over van de jeugdopleiding van Feyenoord. Ook jeugdtrainers Arjen Nijman en Bas van Baar waren eerder actief in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...