Ulft, Netherlands

Hotel Heitkamp in ’s-Heerenberg gesloten

Hotel Heitkamp in ’s-Heerenberg heeft per direct de deuren gesloten. De eigenaren laten weten dat ‘een aantal ongewenste en niet op te lossen omstandigheden’ reden zijn om de locatie aan de Oudste Poortstraat te sluiten.
Regio8 | 19 december 2019 11:08 | Aangepast op 19 december 2019 11:08
“Op dit moment zijn de hobbels en minder positieve situaties zodanig groot dat we geen mogelijkheid meer zien om Heitkamp voort te zetten”, zo laten eigenaren Hans en Francina te Booij weten op hun website. “Ons personeel is op de hoogte gesteld. We beseffen dat dit nieuws, ook voor onze vaste gasten, ongewenst is maar we zien helaas geen andere mogelijkheden.”

De afgelopen jaren is het hotel flink verbouwd. “Ons doel was om Heitkamp voor ’s-Heerenberg en Waskuupstad (caranavalsnaam stad, red.) te behouden”, aldus de eigenaren. “Helaas is ons dat niet gelukt. Dat betreuren we zeer.”

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....