Ulft, Netherlands

Hotel Heitkamp in ’s-Heerenberg gesloten

Hotel Heitkamp in ’s-Heerenberg heeft per direct de deuren gesloten. De eigenaren laten weten dat ‘een aantal ongewenste en niet op te lossen omstandigheden’ reden zijn om de locatie aan de Oudste Poortstraat te sluiten.
Regio8 | 19 december 2019 11:08 | Aangepast op 19 december 2019 11:08
“Op dit moment zijn de hobbels en minder positieve situaties zodanig groot dat we geen mogelijkheid meer zien om Heitkamp voort te zetten”, zo laten eigenaren Hans en Francina te Booij weten op hun website. “Ons personeel is op de hoogte gesteld. We beseffen dat dit nieuws, ook voor onze vaste gasten, ongewenst is maar we zien helaas geen andere mogelijkheden.”

De afgelopen jaren is het hotel flink verbouwd. “Ons doel was om Heitkamp voor ’s-Heerenberg en Waskuupstad (caranavalsnaam stad, red.) te behouden”, aldus de eigenaren. “Helaas is ons dat niet gelukt. Dat betreuren we zeer.”

Foto: REGIO8

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Lees ook

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...

Oude IJsselstreek wil drie ton betalen voor Ouhrlokaal, wat is dit pand waard?

Een van de onderdelen van het DRU-reddingsplan van het college van Oude IJsselstreek is de aankoop v...

Tentoonstelling 'Femicide' in Winterswijk: 'Het is extremer dan menig mens denkt'

Dertien verhalen, dertien vrouwen, allemaal hebben ze een ding gemeen: Ze zijn vermoord door hun ex-...