Ulft, Netherlands

Doetinchemse zamelt geld in voor WK Squash

Regio8 | 28 september 2016 17:09 | Aangepast op 28 september 2016 17:09

“We proberen op deze manier zelf geld bij elkaar te sprokkelen om toch te kunnen gaan”, vertelt Dorenbos. Ze vindt het jammer dat zij en haar
team niet kunnen gaan. “We hadden wel gehoopt dat ze ons daarvoor financieel zouden supporten. Desalniettemin proberen wij het toch zelf te doen.” Dorenbos weet niet of de bond hen serieus neemt. “Aan de ene kant wel, omdat ze ons ook naar het EK hebben gestuurd. Aan de andere kant ook weer niet, omdat ze ons eigenlijk niet naar het WK willen sturen blijkbaar.”

Het squashteam uit Doetinchem wil een streefbedrag van 10.350 euro bij elkaar halen, dit is gebaseerd op reis- en verblijfkosten. Door middel van een crowdfunding hopen ze het streefbedrag voor het WK bij elkaar te hebben. “We hebben eigenlijk alles zelf gedaan”, vertelt Dorenbos. “We hebben een toernooi georganiseerd, waarbij mensen het inschrijfgeld eigenlijk kunnen doneren aan ons. Het gaat tot shirt sponsoring aan toe, dat hangt dan af wat voor een bedrag mensen dan sponsoren.”

Het WK squash vind dit jaar plaats in Parijs van 27 november tot en 3 december.

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder botst op boom in buitengebied Winterswijk

Een motorrijder is dinsdagmiddag frontaal op een boom gebotst in het buitengebied van Winterswijk. D...

Nieuwe parkeergarage Slingeland Ziekenhuis telt vijf verdiepingen en 800 plekken

In de nieuwe parkeergarage bij de nieuwbouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem komen, verde...

Vervangingswerkzaamheden aan Wijnbergsebrug in Doetinchem

Besturingsinstallatie, camera’s en slagbomen worden vervangen bij onderhouds- en vervangingswerkzaam...

Eerste Montferland Halve Marathon valt in de smaak: ‘Voelde ouderwets’

Onder fijne loopomstandigheden viel de nieuwe Montferland Halve Marathon zondag in de smaak bij deel...

Burgerinitiatief over azc Montferland op de agenda: ‘We willen meebeslissen’

Een groep inwoners uit de gemeente Montferland wil via een burgerinitiatief zorgen dat alle inwoners...

Pand in Velswijk gesloten na vondst van drugslab

Een woning aan de Davisweg in Velswijk is op last van de burgemeester van Bronckhorst, Patrick van D...