Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt oefenpot bij vv Viod

De Graafschap speelt op zaterdag 29 juni een oefenwedstrijd tegen een regioteam op het veld van vv Viod in Doetinchem. Het is nog niet duidelijk wanneer de voorbereiding op het nieuwe seizoen start.
Regio8 | 3 mei 2019 09:13 | Aangepast op 3 mei 2019 09:13
De Doetinchemse voetbalclub heeft nog geen officieel programma voor de voorbereiding. De club wacht de aanstelling van een nieuwe trainer af voor duidelijk komt over het schema. De wedstrijd tegen het regioteam, bestaande uit 22 spelers van clubs uit de hele Achterhoek, is het eerste duel dat bekend is gemaakt. De aftrap is zaterdagavond 29 juni om 18.00 uur.

Vorig jaar speelde de ploeg van trainer Henk de Jong de eerste wedstrijd van de oefencampagne in Doetinchem. Toen werd het duel met eersteklasser DZC’68 met 1-6 gewonnen.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...