gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap op bezoek bij bekerfinalist

dc527aa8a259d3a7bca5253976489cda.jpg
Redactie REGIO8 |
"Iedereen zal moeten begrijpen dat we maar één doelstelling hebben", aldus trainer Jan Vreman, die door herstelde blessures een steeds grotere selectie tot zijn beschikking heeft. "Dat is die handhaving realiseren. Daar hebben we iedereen voor nodig, ondanks dat je niet altijd bij de selectie zit." Karim Tarfi en Youssef El Jebli worden door Vreman gepasseerd ten faveure van Bryan Smeets en Dean Koolhof. "Ik vind dat heel jammer", aldus een teleurgestelde Tarfi. "Maar als de trainer denkt dat we het met die elf gaan waarmaken, heb ik daar respect voor."

Voor FC Utrecht-huurling Mark Diemers is de wedstrijd tegen FC Utrecht een bijzondere. Zijn contract bij de Domstedelingen loopt deze zomer af: "Als Utrecht mijn contract had willen verlengen weet ik niet of ik het had gedaan, maar ik heb geen wraakgevoelens richting de mensen daar." Met het oog op de bekerfinale tegen Feyenoord kan het zijn dat Utrecht spelers gaat sparen: "Maar ze willen ook graag van ons winnen richting de vierde plek", denkt Diemers.

Vreman schuift in de opstelling
Trainer Vreman hoopt met de wisselingen op het middenveld meer rust te creëren. "Ik denk dat we Utrecht zo het beste kunnen bestrijden." Naast het passeren van Tarfi en El Jebli is er ook een gedwongen vervanging. Jeroen Tesselaar mist de wedstrijd in de Galgenwaard door een schorsing. Tolgahan Cicek neemt de linksback-positie van hem over.

Opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Cicek; Diemers, Smeets, Driver, Koolhof; Vermeij, Peters.

Lees ook

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.

WASMACHINE20.jpg

Eén jaar vernieuwde wasservice Montferland: een voldoende maar de nodige problemen

De veelbesproken Montferlandse wasservice draait inmiddels een jaar bij lokale partner Mabeon in Doetinchem. Eerder draaide Zorgplus uit Harderwijk de dienst. Dit zorgde de laatste jaren voor veel kritiek van inwoners en raadsleden. Hoewel de gebruikers de nieuwe wasservice na één jaar ‘een dikke 7’ geven, vallen er nog een aantal zaken op.

PrikkelarmZwemmen0.png

Achterhoek zet in op prikkelarm sporten met Aqua Silent: ‘Vaak geeft muziek te veel prikkels’

Prikkelarm bewegen staat deze week centraal in de Achterhoek. Op verschillende plekken wordt in de campagneweek van Achterhoek in Beweging bewustzijn gecreëerd voor sporters die moeite hebben met fel licht, geluid en drukte. Bij zwembad De Beemd in Lochem staat sinds kort Aqua Silent op het programma.