Ulft, Netherlands

De Graafschap krijgt boete voor vuurwerk

De Graafschap heeft een boete van bijna tweeduizend euro opgelegd gekregen. De straf volgt na het afsteken van vuurwerk en gooien van voorwerpen door supporters tijdens het duel met Roda JC.
Jasper Hazelaar | 9 september 2021 19:06 | Aangepast op 9 september 2021 19:06
De ploeg van trainer Reinier Robbemond verloor het openingsduel van de competitie met 0-3. In de tweede helft gooiden supporters vanaf de tribune voorwerpen en bekers met drank richting Roda JC-doelman Rody de Boer. Ook werd er vuurwerk afgestoken, waarna het duel enkele minuten werd stilgelegd door de scheidsrechter.

De Doetinchemse voetbalclub heeft een boete van 3.750 euro opgelegd gekregen, waarvan 1.875 euro voorwaardelijk. De proeftijd voor de voorwaardelijke straf is twee jaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...