gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Burgemeester sluit drugspand in Neede

e14fe64204fa97fdf1d7f1263ce94814.jpg
Redactie REGIO8 |
In het pand aan de Bedrijvenweg in Neede trof de politie 1351 planten en zeven kilo gedroogde hennep aan. Voor de kwekerij werd illegaal water en stroom afgetapt. Een 41-jarige man uit Enschede werd aangehouden voor de inwerking zijnde kwekerij. Met de sluiting van het pand wil Van Oostrum aangeven dat drugscriminaliteit niet loont. Sinds december hoeven burgemeesters niet meer eerst een waarschuwing te geven en hebben ze de bevoegdheid een pand meteen te sluiten.

Eerder dit jaar liet Van Oostrum al drie andere drugspanden in Neede sluiten. Een ex-snackbar aan de Bergstraat, een voormalig Turks restaurant in het centrum en een pand aan de Braak in Neede. In 2018 zijn in er Berkelland tot nu vier hennepkwekerijen aangetroffen. Ook in andere gemeenten van de Achterhoek werden recentelijk drugspanden gesloten.

Foto: REGIO8

Lees ook

WethouderHenkBulten10.jpg

Man van de Doetinchemse centen Bulten stopt na twaalf jaar: ‘Niet gedacht het zo lang vol te houden'

Wethouder Henk Bulten neemt na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid van de gemeente Doetinchem. De 55-jarige Doetinchemmer was maar liefst drie periodes wethouder financiën namens ChristenUnie-SGP en laat de gemeente gezond achter. In 2014 was de overgang van raadslid naar bestuurder een flinke uitdaging.

LochemRaad0.jpg

Nieuwkomer en nieuwe boegbeelden in politiek Lochem

De politieke kussens in de huidige gemeenteraad in Lochem worden opgeschud. Nieuwkomer DPL is al ‘eventjes’ aanwezig en VVD, CDA en D66 komen met nieuwe boegbeelden. En dan is er nog de historische samenwerking tussen GroenLinks en PvdA.

Groenlo112.jpg

Vijf auto's betrokken bij kettingbotsing op de N319 bij Groenlo

Bij een kettingbotsing op de N319 ter hoogte van Groenlo zijn vijf auto’s beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.