gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder schiet van de weg bij eenzijdig ongeval in Westendorp

740357d6475297069da8bc64f0cd60d1.jpg

Hulpdiensten zijn dinsdagavond groots uitgerukt voor een eenzijdig ongeval op de Keppelbroeksdijk. Een automobilist raakte van de weg en botste vervolgens hard met de zijkant tegen een boom.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van het ongeval kwam rond 20.30 uur binnen bij de meldkamer nadat een voorbijkomende wielrenner de auto aantrof. De bestuurder van de auto reed vanuit Westendorp richting Silvolde toen hij door onbekende rede van de weg schoot. De hulpdiensten zijn met meerdere eenheden van de ambulance, politie en brandweer toegesneld naar de locatie van het ongeval. De automobilist kon zelfstandig richting de brancard lopen.

Vanwege het ongeval is er ook een traumahelikopter opgeroepen. Deze bleek later echter niet nodig. De weg heeft enige tijd dichtgezeten vanwege het bevrijden van de bestuurder. Het voertuig is door de sleepdienst afgevoerd. Hoe het met de man gaat is onbekend.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.