gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Basisschool AnderZ klaar voor BZT Show

21c1f8fb3fecff8453a58f4d07989c80.jpg
Redactie REGIO8 |

"Wij gaan voor een plekje in de BZT XXL-band", vertelt juf Rebekka Davelaar trots. "Die band mag optreden tijdens het kerstgala met Koningin Máxima. Dus dat is heel bijzonder. We zijn nu zo ver gekomen en nu willen we heel graag door." De juf is ervan overtuigd dat de kinderen de grote prijs winnen. "De andere groepen zijn ook heel goed natuurlijk", aldus Davelaar. "Maar ik denk dat wij wel uitblinken in enthousiasme. En ze zijn allemaal lekker jong en fris dus ik denk dat we wel een grote kans maken." Mochten ze winnen dan krijgt de groep een confettidouche. Mochten ze verliezen, dan een waterdouche.

De bodypercussieact waarmee de kinderen een plaatsje in de finale hebben bemachtigd hebben ze zelf verzonnen. "Alle kinderen hebben allerlei bewegingen bedacht met hun lichaam, en dat hebben we met elkaar aan elkaar geplakt en zo is deze act ontstaan", aldus Davelaar. De BZT Show laat ook wensen van kinderen in vervulling gaan. Dat maakt de show voor sommige kinderen extra bijzonder. "Ik heb ook een wens gedaan en dat komt ook misschien uit," vertelt Anne. "Mijn wens is samen met Claudia de Breij ‘Mag ik dan bij jou’ zingen." De finale wordt zaterdag op televisie uitgezonden.

Foto: REGIO8

Lees ook

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.