Ulft, Netherlands

Agil Etemadi bekerkeeper van De Graafschap

Regio8 | 18 september 2017 10:11 | Aangepast op 18 september 2017 10:11

"Dat verdient hij", zegt trainer Henk de Jong over zijn keuze voor de Fries-Iraanse doelman. "Hij is een fantastische tweede keeper en een zeer goed mens in de groep." Etemadi kwam afgelopen zomer over van Sanat Naft Abadan uit Iran. In de voorbereiding ging de oud-doelman van Almere City FC de concurrentiestrijd aan met Filip Bednarek, maar ging de voorkeur voor eerste doelman - net als vorig seizoen - uit naar de Poolse sluitpost. Nu mag showkeeper Etemadi zich alsnog bewijzen.

De basiself van De Graafschap zal volgens De Jong verder weinig afwijken van de reguliere wedstrijden. "Misschien gaan we starten zoals we in de tweede helft speelden", aldus De Jong na de 1-4 zege op Jong FC Utrecht. "Je ziet het vaker, dan heb je er later weer last van als je wel dingen wijzigt. Laten we maar hard worden en drie wedstrijden achter elkaar spelen." Verdediger Jordy Tutuarima is duidelijk over de ambities in Werkendam: "We moeten gewoon winnen", zegt hij over het treffen met de tweededivisionist. 

Hoop op bekersucces
In het bekertoernooi werden de Doetinchemmers vorig seizoen in de eerste ronde na verlenging uitgeschakeld door SC Heerenveen. Het seizoen daarvoor verloren de Superboeren nipt bij Ajax. Nu hoopt De Jong op bekersucces: "Dat past ook wel bij deze club", vindt de Friese oefenmeester, die Kozakken Boys heeft bekeken tegen HSC’21. "We willen in de beker verder, maar het wordt een lastige wedstrijd. Kozakken Boys is een van de beste amateurploegen van Nederland."

Foto: REGIO8

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...