Ulft, Netherlands

Zwak De Graafschap onderuit bij Jong Utrecht

De Graafschap is vrijdagavond slecht uit de interlandperiode gekomen. De Doetinchemmers verloren met 2-0 op bezoek bij laagvlieger Jong FC Utrecht en maakten weinig aanspraak op een resultaat.
Tim Rondeel | 24 november 2023 22:38 | Aangepast op 24 november 2023 22:38
Het begin was op het winderige Sportcomplex Zoudenbalch nog even voor De Graafschap, dat via David Flakus Bosilj gevaarlijk werd. De thuisploeg werd naarmate de wedstrijd vorderde gevaarlijker en kwam na een half uur via Tobias Augustinus-Jensen op fraaie wijze op voorsprong: 1-0. Vervolgens kregen de jonge Domstedelingen goede mogelijkheden om de score uit te breiden, maar hield Mees Bakker en het aluminium De Graafschap in de wedstrijd.

Het tweede bedrijf begon niet veel beter voor de Superboeren, die gedurende de hele wedstrijd ontzettend slordig aan de bal waren. Er werd weinig gecreëerd, ook ondanks allerlei wissels van Jan Vreman, was alleen Jan Lammers in de tweede helft met een kopbal in de buurt van de gelijkmaker. Die gelijkmaker kwam er niet, want Jong FC Utrecht gooide de wedstrijd in de extra speeltijd in het slot. Spits Jesse van der Haar verschalkte Mees Bakker en bepaalde de eindstand op 2-0.

Maandag wacht de volgende wedstrijd voor De Graafschap. Op De Vijverberg komt FC Dordrecht op bezoek.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

De Graafschap trapt seizoen af in Zelhem, zoektocht naar ervaring loopt

De Graafschap is maandagavond in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de ee...

Jeugdinternational van Kosovo tekent eerste contract bij De Graafschap

Nart Ahmeti heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 19-jarige middenvelder ligt de...

De Graafschap versterkt middenveld met 20-jarige Belg Milan Smits

De Graafschap heeft opnieuw een middenvelder weten toe te voegen aan de selectie. De 20-jarige Milan...

De Graafschap strikt transfervrije middenvelder Gijselhart van PEC Zwolle

De Graafschap heeft zich versterkt met Teun Gijselhart. Hij komt over van PEC Zwolle. De 20-jarige m...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...