Ulft, Netherlands

Woningverkoop Stokkum start deze maand

In Stokkum worden voorbereidingen getroffen voor de bouw van twaalf woningen op de grond van het de leegstaande Sint Suitbertusschool. De verkoop van de kavels van plan Gewoon in Stokkum moet voor het einde van het jaar starten.
Pim Gerritzen | 6 november 2020 17:31 | Aangepast op 6 november 2020 17:31
“We verwachten eind november of begin december te starten met de verkoop”, aldus Dennis Portier, ontwikkelingsmanager bij KlaassenGroep, over de status van het nieuwbouwproject. “Momenteel leggen we de laatste hand aan onder meer de verkoopstukken en brochures. De geïnteresseerden die zich hebben gemeld bij de makelaar zullen spoedig bericht ontvangen over de verkoop.” In totaal worden twaalf woningen gebouwd, zes gezinswoningen en zes levensbestendige woningen. “Deze hebben een slaap- en badkamer op de begane grond”, licht Portier toe over de plannen. "Ideaal voor Stokkumse senioren die liever gelijkvloers willen wonen"

Naast seniorenwoningen biedt het plan Gewoon in Stokkum mogelijkheden voor starters. “Wij verwachten veel interesse vanuit starters uit het dorp die geen woning kunnen vinden, omdat er simpelweg niks te koop staat voor hen”, zegt de ontwikkelingsmanager. Volgens Portier is het belangrijk dat zowel lokale starters als senioren een kans krijgen. Hij merkt dat tot op heden lokaal veel interesse en vraag is naar de woningen.

70 procent verkocht
Het bestemmingsplan is inmiddels onherroepelijk en de bouwvergunning is aangevraagd. Portier wil zo snel mogelijk starten van de verkoop, zodat de bouw kan beginnen. “Op het moment dat zeventig procent van de woningen zijn verkocht, starten we met de sloop van het voormalige schoolgebouw. Als het terrein bouwrijp is, kunnen we starten met de bouw.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...