Ulft, Netherlands

Winterswijker gepakt met illegaal vuurwerk

Een 42-jarige man uit Winterswijk is betrapt tijdens het afsteken van illegaal vuurwerk. Bovendien maakte hij zich volgens de politie schuldig aan het beledigen van agenten.
Regio8 | 20 november 2019 11:10 | Aangepast op 20 november 2019 11:10
De politie trof de man afgelopen weekend aan. Hij werd betrapt tijdens het afsteken van illegaal vuurwerk en het voorhanden hebben hiervan. Volgens de politie was de 42-jarige Winterswijker in het bezit van meer dan tachtig nitraten bij de aanhouding.

Daarnaast maakte hij zich tijdens de afhandeling schuldig aan het beledigen van agenten. “Ook hiervoor is proces-verbaal opgemaakt”, aldus de politie.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...