Ulft, Netherlands

Waterlekkage in woning in ’s-Heerenberg

In een huis in ’s-Heerenberg is maandagavond een waterlekkage ontstaan. Het water kwam vanuit een bovenwoning door het plafond in de woning op de begane grond terecht.
Tijmen Gerritsen | 22 december 2020 09:39 | Aangepast op 22 december 2020 09:39
De brandweer werd rond 17.30 uur gealarmeerd over de lekkage in de woning aan de Bachlaan. De bewoners zagen water uit het plafond de woning binnenkomen. Daarop poogden ze de bewoner van de bovenwoning te vinden, maar deze was niet thuis. Uiteindelijk werd iemand met een sleutel gevonden en kon de brandweer het huis betreden.

Eenmaal in de bovenwoning hebben brandweerlieden de problemen verholpen. Mogelijk was een gesprongen waterleiding oorzaak van de waterlekkage.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...