Ulft, Netherlands

Walter Hendrixen onderscheiden

Regio8 | 14 augustus 2015 18:05 | Aangepast op 14 augustus 2015 18:05
De onderscheiden inwoner van Varsselder heeft als oprichter en voorzitter van de Stichting Huntenpop Belangen aan de wieg gestaan van het Huntenpop Festival en heeft het ook gebracht tot wat het nu is. Dagelijks, 25 jaar lang, hield hij zich bezig met diverse werkzaamheden voor het festival: van het contracteren van bands, maken van begrotingen, regelen en opbouwen van tenten tot het maken van persberichten en posters.

Met Huntenpop heeft Hendrixen bijgedragen aan het promoten van de provincie Gelderland en dan met name de regio Achterhoek. Onder zijn bezielende leiding is er met de Huntenkring Business Club ook de verbinding gelegd tussen de overheid en het bedrijfsleven. Deze club telt inmiddels 150 leden uit het midden- en kleinbedrijf.

In de tijd dat Hendrixen verbonden was met de Stichting Huntenpop Belangen, is ook de start gemaakt met het bieden van een podium voor jong talent, de Achterhoekse Band Competitie.

Foto: Toin de Ruiter

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...