Ulft, Netherlands

Vrouw raakt in de slip en ramt gaskastje bij Eibergen

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een automobiliste is dinsdagavond in het buitengebied van Eibergen van de weg geraakt en heeft daarbij een gaskastje geramd. Door een gaslekkage moest het naastgelegen fietspad tijdelijk worden afgezet.
Redactie REGIO8 | 3 april 2024 09:22 | Aangepast op 3 april 2024 09:22
Het eenzijdig ongeval gebeurde rond 19.45 uur op de Rekkenseweg. De automobiliste, rijdend in de richting van Eibergen, raakte in de bocht de controle over het voertuig kwijt en schoot over het fietspad heen. Ze ramde in de berm een gaskastje en kwam vervolgens tot stilstand.

De bestuurster van het voertuig raakte niet gewond, wel is er door het ongeval een gaslek ontstaan. Liander en de brandweer waren snel ter plaatse om de lekkage te repareren. Het fietspad werd tijdelijk afgesloten na het eenzijdige ongeval.

Lees ook

Nieuw festival net over de Duitse grens gaat culinaire hoogstandjes bieden

‘Mooiage’ heet het nieuw georganiseerde foodfestival waar ook Duitse en ook Nederlandse muziekarties...

Inwoners van Hummelo kunnen voor het eerst 'hun' kerktoren beklimmen

Inwoners van Hummelo en andere geïnteresseerden konden donderdag de meer dan honderdvijftig jaar oud...

Raad Lochem stemt in met voorstel om woningsplitsing mogelijk te maken

Woningen in Lochem kunnen voortaan gesplitst en gedeeld worden. De gemeenteraad ging dinsdag unaniem...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Water drinken gestimuleerd in de Achterhoek: ‘Ik gun het iedereen dat zij lekker in hun vel zitten’

Van 10 juni tot en met 16 juni is het de Achterhoekse Waterweek. Deze actieweek wordt voor het eerst...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...