Ulft, Netherlands

Vrouw gewond na botsing in Lichtenvoorde

Een vrouw met een rollator is donderdagavond aangereden in Lichtenvoorde. Ze is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Serena Speet | 4 januari 2022 13:45 | Aangepast op 4 januari 2022 13:45
De aanrijding vond plaats toen de vrouw rond 18.00 uur de Richterslaan over wilde steken. Ze hield daarbij geen rekening met de auto's die aan kwamen rijden. Een automobiliste kon niet tijdig remmen en raakte haar. De vrouw kwam ten val en raakte daarbij gewond.

De vrouw is na het ongeval met mogelijk beenletsel overgebracht naar het ziekenhuis. De automobiliste kwam met de schrik vrij en kon haar weg vervolgen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...