Ulft, Netherlands

Vrachtwagen gekanteld in weiland bij Neede

Een vrachtwagen is donderdagmiddag gekanteld en op de zijkant in een weiland terechtgekomen. Het is niet bekend of de chauffeur van het voertuig gewond is geraakt bij ongeval.
Tijmen Gerritsen | 21 januari 2021 14:12 | Aangepast op 21 januari 2021 14:12
Het eenzijdige ongeval vond rond 13.00 uur plaats op de N315 tussen Neede en Rietmolen. De bestuurder was onderweg richting Rietmolen, waarna hij plotseling van de weg af schoot. Vervolgens schoot de vrachtwagen over een sloot heen en kwam op zijn zijkant in een weiland terecht. Het is niet bekend of de bestuurder daarbij verwondingen heeft opgelopen.

De bulkwagen wordt leeggepompt en zal door een bergingsbedrijf worden afgesleept. Het verkeer is een tijdlang via een rijstrook langs het ongeval geleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...