Ulft, Netherlands

Vervoerder Arriva stelt vakantieregeling in

Vervoerder Arriva heeft de net aangepaste dienstregeling opnieuw gewijzigd. De bussen in de Achterhoek zullen door de ingestelde lockdown vanaf maandag in de vakantiedienstregeling gaan rijden.
Tijmen Gerritsen | 18 december 2020 11:08 | Aangepast op 18 december 2020 11:08
Daardoor zullen sommige bussen minder vaak en op andere tijdstippen gaan rijden. De dienstregeling geldt in de Achterhoek alleen voor de bussen, waar het schema voor de treinen hetzelfde blijft. Eerder gaf de reisorganisatie al aan dat alle scholierenbussen (de lijnen met een 600- nummer) in de Achterhoek tot na de lockdown niet meer rijden.

De buurtbussen zouden volgens een woordvoerder van Arriva vanaf 4 januari weer door de regio rijden, maar ook dat wordt uitgesteld. De buurtbuschauffeurs zullen niet voor 18 januari met hun bus de weg op gaan. De 28 buurtbussen, die langs verschillende kerkdorpen in de regio rijden, staan al sinds maart stil.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....