Ulft, Netherlands

Veroorzaker ongeval op snelweg gevlucht

Twee personen zijn maandagavond gewond geraakt bij een ongeval op de snelweg A18 tussen Wehl en Didam. De veroorzaker is volgens de politie daarna op de vlucht geslagen.
Regio8 | 28 mei 2019 09:30 | Aangepast op 28 mei 2019 09:30
De auto’s knalden rond 23.30 uur op elkaar op de snelweg, waarbij de vermoedelijke veroorzaker volgens de politie op de vlucht sloeg. Bij de botsing raakten twee personen gewond, deze zijn met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Ook is een hond met onbekend letsel meegenomen door de Dierenambulance.

Volgens de politie reed de veroorzaker in een rode auto en zou deze flink beschadigd moeten zijn geraakt aan de voorzijde. Getuigen van het ongeval worden gevraagd om zich te melden.

Foto: Politie Doetinchem

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...