Ulft, Netherlands

Verdachten brand 's-Heerenberg langer vast

De verdachten van brandstichting in een leeg pand in 's-Heerenberg blijven nog zeker negentig dagen in voorarrest. Beide verdachten stonden donderdagmiddag voor het eerst voor de rechter.
Serena Speet | 5 februari 2021 12:36 | Aangepast op 5 februari 2021 12:36
Het gaat om twee mannen, van 32 en 34 jaar oud, beiden afkomstig uit 's-Heerenberg. Het tweetal werd aangehouden op verdenking van brandstichting in een leegstaande woning Op den Brand in 's-Heerenberg. Tijdens de zitting van de raadkamer besliste de rechter dat dat het voorarrest van de beide verdachten met negentig dagen verlengd wordt.

De brand ontstond op 21 januari rond 18.30 uur in een pand aan de Op den Brand in 's-Heerenberg, buurtbewoners zagen de twee mannen de woning verlaten. De politie heeft de verdachten, die zich tegen de aanhouding verzetten, ter plaatse op kunnen pakken.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...