Ulft, Nederland
Terug

Van Koot naar finales Australian Open

83bc458e286c1eaadcc00156f0abf47d.jpg
Redactie REGIO8 |
Van Koot versloeg donderdagochtend vroeg in Melbourne de Japanse Yui Kamiji met 7-5 en 7-5.De wedstrijd ging gelijk op, maar Van Koot kreeg meer kansen om de service van Kamiji te breaken en benutte die kansen net beter dan de nummer twee van de plaatsingslijst. Zo wist ze de wedstrijd naar zich toe te trekken. In de andere halve finale was Jiske Griffioen veel te sterk Marjolein Buis.

Later op de dag speelden Van Koot en Griffioen de halve finale van het dubbel toernooi. Daar kwamen ze uit tegen het Britse duo Jordanne Whiley en Lucy Shuker. Ze wisten uiteindelijk in drie sets met hen af te rekenen: 7-6, 4-6, 6-3. In de finale gaat het koppel de strijd om de titel aan tegen Marjolein Buis en Yui Kamiji.

Lees ook

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.

OngevalDriewieler.jpg

Fietsster belandt in sloot bij Varsseveld en loopt beenletsel op

Een fietsster is woensdagochtend van het fietspad geraakt ter hoogte van het industrieterrein in Varsseveld. Zij liep beenletsel op en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep moeder van dode baby Sem Vijverberg begint

De eerste zitting in hoger beroep in de zaak rond de dood van baby Sem Vijverberg dient deze woensdag bij het gerechtshof in Arnhem Zijn moeder, een 43-jarige vrouw uit Doetinchem, kreeg eind 2024 vijf jaar cel voor doodslag op haar pasgeboren zoon.