Ulft, Netherlands

Trailer schiet los en belandt in berm Didam

Een trailer is woensdagavond losgeraakt van een vrachtwagen op de oprit van de A18 nabij Didam. Een kraan moest er plaatse komen om de trailer weer op de weg te zetten.
Regio8 | 2 juli 2020 09:04 | Aangepast op 2 juli 2020 09:04
Het incident vond rond 19.15 uur plaats op de Bievankweg. Een vrachtwagen met trailer wilde de oprit van de A18 richting Enschede opdraaien, toen de trailer loskwam van de vrachtwagen. De aanhanger belandde in de berm naast de oprit.

Rijkswaterstaat kwam ter plaatse om de weg af te zetten. Uiteindelijk is de trailer door middel van een kraan weer achter de vrachtwagen geplaatst. De oprit is enige tijd afgesloten geweest voor het verkeer.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....