Ulft, Netherlands

Streep door Achterhoekse Wandel4daagse

Het bestuur van de Achterhoekse Wandel4daagse heeft wegens de coronacrisis een streep gezet door de editie van dit jaar. De zestiende editie van het wandelevenement vindt nu in mei 2022 plaats.
Jasper Hazelaar | 18 februari 2021 12:33 | Aangepast op 18 februari 2021 12:33
“Het zijn helaas nog steeds onzekere tijden en gezien deze onzekerheid hebben wij besloten om de komende editie op tijd te annuleren”, laat voorzitter Jo Weijers van de Achterhoekse Wandel4daagse weten. “Hierdoor weten wandelaars, vrijwilligers en sponsoren waar zij aan toe zijn. Wij willen en kunnen absoluut geen onnodige gezondheidsrisico’s nemen.” Vorig jaar ging er door de coronacrisis ook al een streep door de zestiende editie van het evenement.

De laatste keer dat de Achterhoekse Wandel4daagse wel plaatsvond, in 2019, liepen ruim vierduizend deelnemers de uitgezette routes. De organisatie hoopt de zestiende editie nu volgend jaar te organiseren. De data daarvoor zijn al vastgelegd, van woensdag 25 mei tot zaterdag 28 mei.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Nieuw festival net over de Duitse grens gaat culinaire hoogstandjes bieden

‘Mooiage’ heet het nieuw georganiseerde foodfestival waar ook Duitse en ook Nederlandse muziekarties...

Inwoners van Hummelo kunnen voor het eerst 'hun' kerktoren beklimmen

Inwoners van Hummelo en andere geïnteresseerden konden donderdag de meer dan honderdvijftig jaar oud...

Raad Lochem stemt in met voorstel om woningsplitsing mogelijk te maken

Woningen in Lochem kunnen voortaan gesplitst en gedeeld worden. De gemeenteraad ging dinsdag unaniem...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Water drinken gestimuleerd in de Achterhoek: ‘Ik gun het iedereen dat zij lekker in hun vel zitten’

Van 10 juni tot en met 16 juni is het de Achterhoekse Waterweek. Deze actieweek wordt voor het eerst...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...