Ulft, Nederland
Terug

Vleugelaanvaller Acheffay per direct vertrokken bij De Graafschap

99ab2e34c896aa3501bbc36482dddbcb.jpg

Hicham Acheffay is per direct vertrokken bij De Graafschap. Het contract van de vleugelaanvaller, die nauwelijks in de plannen van trainer Adrie Poldervaart voorkwam, is in onderling overleg ontbonden.

Redactie REGIO8 |
“Wij danken Hicham voor zijn inzet en wensen hem veel succes voor de toekomst”, laat de voetbalclub weten over het afscheid. De 22-jarige Acheffay speelde sinds de zomer van 2021 in Doetinchem, maar werd nooit een onomstreden basisspeler. In anderhalf jaar tijd kwam hij tot 36 officiële duels voor de Doetinchemmers, daarin scoorde hij twee doelpunten.

Of Acheffay al een nieuwe club heeft gevonden, is niet bekend. De geboren Amsterdammer speelde voor zijn tijd in Doetinchem voor het Zwitserse Grasshoppers, dat hem over had genomen van FC Utrecht. Voor zijn tijd bij de Domstedelingen speelde Acheffay onder meer in de jeugd van Ajax, FC Volendam en Vitesse.

Foto: REGIO8

Lees ook

helgra.jpg

Weer geen winst voor De Graafschap: bloedeloos gelijkspel

De Graafschap wacht nog steeds op de eerste drie punten van het jaar 2026. In Helmond kwamen beide ploegen niet tot scoren in een bloedeloze 0-0.

Intensiv Kursus nederlands.JPG

Bildung met burenbonus: de drijfveer waarom Bocholt graag Nederlands leert

In een leslokaal van de Volkshochschule in Bocholt klinkt op de zaterdagochtend geen Duits, maar Nederlands. Van 8.30 tot 13.30 uur wordt er geluisterd, gepraat, gelachen en vooral geoefend. Intensieve cursussen Nederlands zitten hier vol. Geen toeval, maar een teken dat de Duitser alle reden heeft het Nederlands onder de knie te krijgen.

112 Silvolde.jpg

Geen gewonden bij botsing in Silvolde

Twee auto’s zijn zaterdagmiddag zwaar beschadigd geraakt bij een botsing in Silvolde. Een bestuurder heeft bij het oversteken van de weg, een auto over het hoofd gezien.

PronkzittingJeugdSheerenberg.jpeg

Pronkzitting voor jeugd in ’s-Heerenberg: “Het begint bij de kinderen”

Met nog ongeveer twee weken tot carnaval in ’s-Heerenberg losbarst, vond er zaterdagmiddag een pronkzitting voor kinderen plaats. De jeugd verzorgt op deze zogenoemde Pronkzitting XS de optredens. Op deze manier hopen ze in ’s-Heerenberg de jongeren en kinderen te betrekken in het feest.

WhatsApp Image 2026-01-31 at 12.38.30.jpeg

Problemen rondom carnaval op ludieke manier onder de aandacht gebracht in Doetinchem

Tientallen carnavalisten verzamelden zich zaterdagochtend bij het gemeentehuis in Doetinchem. Carnavalsgroep de Billekletsers ziet dat het steeds lastiger wordt om carnaval te vieren. Dit wilden zij op een ludieke manier aankaarten bij burgemeester Mark Boumans van Doetinchem.

KalmAnPlatteDroomAfl10.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers zwoegen voor overname familiebedrijf

Jonge Achterhoekers Lars Rossel en Thimo Peters hebben beide ambitie om het familiebedrijf over te nemen en het toekomstbestendig te maken. In de eerste aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de ondernemers dit aan willen pakken.