gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Giovanni Büttner per direct weg bij hekkensluiter Vitesse

e32fc399168cb41b740ac1e2f266463f

De Doetinchemse aanvaller Giovanni Büttner heeft besloten om Vitesse per direct te verlaten. De Achterhoeker besloot afgelopen zomer om De Graafschap in te ruilen voor een amateurcontract bij de Arnhemmers. In de Gelderse hoofdstad werd hij herenigd met zijn neef Alexander.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Een verschil van inzicht wordt als reden gegeven voor het vertrek, op de website van Vitesse. De korte periode bij Vitesse verliep vanaf het begin al niet vlekkeloos. In oktober van dit jaar werd de verdediger nog disciplinair geschorst, vanwege wangedrag op de trainingen. Om die reden stond hij toen twee weken aan de kant. Na die weken kwam hij niet meer tot spelen.

“Ik wil de fans bedanken voor al hun steun. Vitesse mag blij zijn met zulke supporters die ook in deze moeilijke tijd achter de club blijven staan”, aldus Büttner via de website van Vitesse. De 26-jarige kwam in zijn korte periode drie wedstrijden als invaller uit voor de Arnhemmers. In die periode wist hij één keer het net te vinden. Bij de Graafschap kwam Büttner 26 keer in actie en wist daarin niet te scoren. Waar de Achterhoeker zijn carrière gaat vervolgen is nog niet bekend.

Lees ook

GemeentehuisLochem

Samenwerking in Lochem moet jongeren helpen met hun mentale gezondheid

De gemeente Lochem, Welzijn Lochem en het Staring College in Lochem gaan meerdere jaren samenwerken om de mentale gezondheid, weerbaarheid en ontwikkeling van jongeren te versterken. Volgens de gemeente staat de mentale gezondheid van jongeren ook in Lochem onder druk.

Netterdense deelt persoonlijke levensverhaal in dichtbundel: 'Hoop dat mensen er troost uit halen'

Om ingrijpende gebeurtenissen uit haar leven een plekje te kunnen geven, begon Minke Grob-Geurtsen uit Netterden met het schrijven van gedichten. Wat startte als een manier om haar emoties te verwerken, groeide uit tot haar eerste eigen dichtbundel: ‘Regenboog Zonder Regen’. Met haar gedichten wil ze onderwerpen die vaak onbesproken blijven bespreekbaar maken en anderen hoop, troost en herkenning bieden.

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.