gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Giovanni Büttner per direct weg bij hekkensluiter Vitesse

e32fc399168cb41b740ac1e2f266463f.jpg

De Doetinchemse aanvaller Giovanni Büttner heeft besloten om Vitesse per direct te verlaten. De Achterhoeker besloot afgelopen zomer om De Graafschap in te ruilen voor een amateurcontract bij de Arnhemmers. In de Gelderse hoofdstad werd hij herenigd met zijn neef Alexander.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Een verschil van inzicht wordt als reden gegeven voor het vertrek, op de website van Vitesse. De korte periode bij Vitesse verliep vanaf het begin al niet vlekkeloos. In oktober van dit jaar werd de verdediger nog disciplinair geschorst, vanwege wangedrag op de trainingen. Om die reden stond hij toen twee weken aan de kant. Na die weken kwam hij niet meer tot spelen.

“Ik wil de fans bedanken voor al hun steun. Vitesse mag blij zijn met zulke supporters die ook in deze moeilijke tijd achter de club blijven staan”, aldus Büttner via de website van Vitesse. De 26-jarige kwam in zijn korte periode drie wedstrijden als invaller uit voor de Arnhemmers. In die periode wist hij één keer het net te vinden. Bij de Graafschap kwam Büttner 26 keer in actie en wist daarin niet te scoren. Waar de Achterhoeker zijn carrière gaat vervolgen is nog niet bekend.

Lees ook

FietsBingo40.jpg

Bingo en opfriscursus: aandacht voor fietsveiligheid in Doetinchem

De Nationale Doortrapdagen zijn woensdag afgetrapt bij de Verse Kers in Wehl. Dit gebeurde met een fietsbingo door Doetinchem gericht op senioren. Deelnemers kunnen de komende tijd langs verschillende ondernemingen om stickers te halen, met als belangrijkste doel: ouderen die zo lang mogelijk veilig blijven fietsen. En natuurlijk om bingo te krijgen. 

burgemeester Staprlkamp.jpg

Kunstproject: Poëziemachine brengt Bocholt en Aalten dichterlijk dichter bij elkaar

Lyriek aan beide kanten van de grens: met de Poëziemachine komen Bocholt en Aalten op dichterlijke wijze dichter bij elkaar. In totaal zijn 23 teksten geselecteerd uit zo’n 50 inzendingen, met bijdragen van onder anderen de burgemeesters Christian Mangen en Anton Stapelkamp.

Vlaggenlijn Wehl+Wandelen.jpg

Wehlse vlaggetjes wapperen voor wandelaars én hartveiligheid

De wandelvierdaagse in Wehl is in volle gang. Beweging en gezelligheid staan centraal, ook voor inwoners, die met karakteristieke geel-blauwe vlaggenlijnen de wandelaars feestelijk onthalen. Een initiatief van Martin Bouwmeester, die zich hard maakt voor meer AED’s in de regio. De opbrengst gaat naar onderhoud van deze apparaten.

BAL.png

Amateurclubs in juni voor rechter tegen weekendvoetbal

De strijd die een groep amateurclubs vechten tegen de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB, komt 23 juni voor de rechter. In het zogeheten weekendvoetbal dat na de zomer moet gelden, zullen clubs die nu nog of op zaterdag of op zondag spelen, worden samengevoegd.

Marije0.png

Montferlandse wethouder Eleveld wil lijsttrekker PRO Gelderland worden

Marije Eleveld, op dit moment nog onafhankelijk wethouder in de gemeente Montferland, doet een gooi naar het lijsttrekkerschap in de provinciale staten van Gelderland. Waar de move voor buitenstaanders verrassend is, is dat voor Eleveld niet het geval. Hiermee lijkt wel duidelijk dat ze er niet nog een periode als wethouder van Montferland aan vastknoopt.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 18.08.33.jpeg

Christus Koningkerk in Vorden moet wijken voor appartementencomplex

Het college van Bronckhorst is voornemens medewerking te verlenen aan de komst van 25 levensloopbestendige appartementen op de locatie van de Christus Koningkerk in Vorden. De huidige kerk aan Het Jebbink moet daarvoor worden gesloopt. De appartementen zijn vooral bedoeld voor ouderen.