gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt Van der Heide over van Roda JC

e03dabd45066ca3df7e3910a5a0afcf7.jpg

De Graafschap heeft maandag de komst van Arjen van der Heide wereldkundig gemaakt. De 22-jarige aanvaller komt over van competitiegenoot Roda JC en tekent voor drie seizoenen in Doetinchem.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Arjen is een hele snelle buitenspeler die het afgelopen seizoen heeft bewezen van grote waarde te kunnen zijn voor een club in de top van de Keuken Kampioen Divisie door zijn doelpunten en assists”, laat interim technisch manager Berry Powel weten. “Als 22-jarige heeft hij ook al ruime ervaring in het betaald voetbal, waardoor wij denken dat hij een goede aanwinst voor ons is. We zijn blij hem te mogen begroeten!”

De aanvaller speelde eerder voor SC Heerenveen, hier speelde hij veertig officiële wedstrijden. In 2022 vertrok hij naar Roda JC, daar speelde Van der Heide 69 wedstrijden waarin hij tot negen doelpunten en veertien assists kwam.

Nieuwe gezichten
Van der Heide is voor De Graafschap de vijfde nieuweling in korte tijd. Recent kwamen Joshua Smits, Rowan Besselink, Anass Najah en Wanya Marçal naar de Achterhoek. Tegen Roda JC maakten Smits, Besselink en Najah zondag een goede indruk.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.