gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar voor kraker tegen FC Dordrecht op De Vijverberg

1a1bd9b4f40395233cbbf928b23a8ac4.jpg

De Graafschap neemt het vrijdagavond op de eigen Vijverberg op tegen FC Dordrecht. Dinsdagavond speelde de Superboeren ook al in het eigen stadion. Ze versloegen TOP Oss met 4-1 in de KNVB-beker. Trainer Jan Vreman was erg te spreken over reservespelers die dinsdag in de basis startten.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Het zijn op dit moment nog geen basisspelers, maar ze zitten er wel dichtbij”, legt Vreman uit. “Dat hebben we dinsdag kunnen zien, dus ik ben heel erg blij met het resultaat dat we behaald hebben. Een goede en sterke bank is gewoon heel belangrijk.” Toch houdt Vreman grotendeels vast aan dezelfde basis als in de laatste competitiewedstrijd. De disciplinair geschorste Donny Warmerdam keert wel terug in de basis en hetzelfde geldt voor de herstelde Jeffry Fortes en Anas Najah.

Buitenspeler Ibrahim El Kadiri start ook weer. Hij voelt zich als een vis in het water bij De Graafschap, en dat is terug te zien aan zijn doelpunten. “We doen het goed en we spelen ook goed, dus daaraan gaat het niet liggen,” aldus El Kadiri. Het doel van de aanvaller is om zijn doelsaldo dit seizoen in de dubbele cijfers te krijgen. “Ik wil zo veel mogelijk het team helpen en als ik mijn steentje bijdraag, dan komt het allemaal goed.”

Kraker op De Vijverberg
FC Dordrecht heeft net zoveel punten als De Graafschap. Het lijkt dan ook een ware kraker te gaan worden in Doetinchem. “Ik verwacht een open wedstrijd. Dordrecht wil aanvallend voetbal spelen en wij willen dus niet dat zij lekker kunnen gaan voetballen,” schetst Vreman.

Geen Haen
Oud-Superboer Devin Haen is er niet bij op De Vijverberg vrijdag. De Achterhoekse spits kampt met een blessure. “We kunnen niet iedereen houden, maar ik had hem graag hier gezien,” legt Vreman uit. “Door omstandigheden is het niet doorgegaan.”

Opstelling De Graafschap: Smits; Fortes, Besselink, Hillen, Schoppema; Warmerdam, Van Gilst, Najah; Van de Haar, Seuntjens, El Kadiri

Lees ook

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.

d46e8179cf7406bc64834f2237cc5feb.jpg

Doetinchem moet 282 asielzoekers opvangen en houdt vast aan koers

Gemeente Doetinchem moet volgens een voorlopige raming 282 asielzoekers opvangen. Dat blijkt uit een recente inschatting van het Rijk. Voorheen lag die capaciteitsraming op 307, waarvan 26 amv’ers. Het college heeft besloten daarbij de koers voor de komende jaren op zowel een tijdelijke opvanglocatie als een structurele woonoplossing te houden.