Ulft, Netherlands

REGIO8 zendt wedstrijd De Graafschap uit

De besloten oefenwedstrijd van De Graafschap tegen Sportclub Silvolde is zaterdag live te volgen via de onlinekanalen van REGIO8. De streekomroep zendt het eerste duel van de oefencampagne integraal uit.
Regio8 | 1 juli 2021 09:12 | Aangepast op 1 juli 2021 09:12
De wedstrijd tussen De Graafschap en Silvolde begint zaterdagmiddag om 13.00 uur. De livestream is onder meer te vinden op de website van REGIO8 en via het YouTube-kanaal. Een link naar de uitzending wordt ook via de voetbalclubs verspreid. Het duel met Sportclub Silvolde is de eerste oefenwedstrijd van De Graafschap in aanloop naar het nieuwe seizoen.

De voorbereiding ging afgelopen zaterdag van start met de eerste training in Westendorp. De competitie begint voor de ploeg van de nieuwe trainer Reinier Robbemond op zaterdag 7 augustus met een thuiswedstrijd tegen Roda JC.

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuw festival net over de Duitse grens gaat culinaire hoogstandjes bieden

‘Mooiage’ heet het nieuw georganiseerde foodfestival waar ook Duitse en ook Nederlandse muziekarties...

Inwoners van Hummelo kunnen voor het eerst 'hun' kerktoren beklimmen

Inwoners van Hummelo en andere geïnteresseerden konden donderdag de meer dan honderdvijftig jaar oud...

Raad Lochem stemt in met voorstel om woningsplitsing mogelijk te maken

Woningen in Lochem kunnen voortaan gesplitst en gedeeld worden. De gemeenteraad ging dinsdag unaniem...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Water drinken gestimuleerd in de Achterhoek: ‘Ik gun het iedereen dat zij lekker in hun vel zitten’

Van 10 juni tot en met 16 juni is het de Achterhoekse Waterweek. Deze actieweek wordt voor het eerst...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...