Ulft, Netherlands

Recreatieplas Hilgelo weer dicht door drukte

Leisurelands heeft zaterdagmiddag net als vrijdag een bezoekersstop ingesteld voor 't Hilgelo bij Winterswijk. De beheerder vraagt aan mensen om niet meer naar de recreatieplas te komen.
Regio8 | 8 augustus 2020 14:13 | Aangepast op 8 augustus 2020 14:13
Om 14.00 uur werd het maximaal aantal bezoekers bereikt. De rest van de dag worden er geen mensen meer toegelaten tot de recreatieplas. De slagboom is gesloten en lopende bezoekers worden tegengehouden. "Het heeft dus geen zin om te komen", schrijft de beheerder op haar website. Gasten die al aanwezig waren bij de plas kunnen gewoon blijven.

In verband met de coronamaatregelen laat Leisurelands een maximum aantal bezoekers toe. Dit om de veiligheid te garanderen. De beheerder raadt aan om niet alsnog op de toegangswegen te parkeren. "Hier wordt bekeurd." Vanaf zondag zijn nieuwe bezoekers weer welkom bij 't Hilgelo.

Stroombroek open
Recreatieplas 't Stroombroek bij Braamt is nog steeds open. Leisurelands houdt de situatie daar nauwlettend in de gaten. Bij drukte zal daar ook worden ingegrepen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...