Ulft, Netherlands

Politie slingert 'bezoekers' Déjàvu op de bon

De politie in Aalten heeft dit weekend meerdere personen bekeurd die in het leegstaande pand van voormalig discotheek Déjàvu aanwezig waren. Het pand wordt de komende weken extra in de gaten gehouden door de politie.
Regio8 | 6 april 2020 14:49 | Aangepast op 6 april 2020 14:49
Burgemeester Anton Stapelkamp van Aalten sloot de uitgaansgelegenheid in maart 2019 vanwege 'ongeregeldheden binnen en buiten het pand'. Bij de opening van de club in 2017 lieten de uitbaters nog weten 'geleerd te hebben' van eerdere, soortgelijke, misstanden. Vorige maand kwam het pand in het nieuws omdat het bekende YouTube-kanaal 'Urbex Explore' een video had geplaatst waarop de makers van het kanaal met een camera het pand van de voormalige discotheek ingingen.

De politie vraagt ook omwonenden uit te kijken naar verdachte situaties rond het pand en deze vervolgens bij de politie te melden. Hoeveel personen precies bekeurd zijn is onbekend.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...

Extra fietstrainingen, jonge vluchtelingen nog 8 jaar in Rekken

Extra fietstrainingen en controle van fietsen behoren tot de opgepoetste afspraken tussen de gemeent...

Overlast rond station Doetinchem blijft zorgen baren: 'We moeten de problemen oplossen'

Station Doetinchem blijft een plek waar op verschillende manieren overlast wordt ervaren. Het gaat o...

OM en Politie adviseert Bronckhorst: Geen publiek bij raadsvergadering over asielopvangen

De besluitvormende raadsvergadering over de asielopvangen in Bronckhorst is donderdag 16 oktober all...

Vastgelopen vrachtwagen blokkeert Drieheuvelenweg in 's-Heerenberg

De Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg was dinsdagochtend tijdelijk geblokkeerd door een vrachtwagen di...