Ulft, Netherlands

Politie in de regio extra alert na incident

De Politie Oost-Nederland is extra alert na het incident dat maandagochtend plaatsvond in Utrecht. Daar werden in een tram meerdere schoten gelost, een daad met een terroristisch motief.
Regio8 | 18 maart 2019 15:31 | Aangepast op 18 maart 2019 15:31
"We zijn daarom zichtbaar en aanspreekbaar aanwezig op relevante plekken in ons gebied", laat de politie weten. De politie geeft aan in nauw contact te staan met de politie in Midden-Nederland en de situatie nauwlettend te blijven volgen.

Het dreigingsniveau blijft in de regio op niveau 4 na de gebeurtenissen in Utrecht. Welke impact de situatie heeft op de Achterhoek of knooppunten richting de regio is vooralsnog onbekend.

Duitse grens
Het incident heeft een impact die tot de grens reikt. Ook de Duitse politie is extra alert aan de grensovergangen.  

Verkiezingsdebat Omroep Gelderland
Het verkiezingsdebat van Omroep Gelderland, waarin de Achterhoekers Maurits Gemmink (SP) en Jan Markink (VVD) in actie zouden komen, is afgelast.

Later meer.

Foto: REGIO8

Lees ook

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...