Ulft, Netherlands

Orion verstoort kampioensfeest Lycurgus

Regio8 | 30 april 2018 15:48 | Aangepast op 30 april 2018 15:48

“Zij hebben natuurlijk een paar belangrijke spelers en wij hebben gezegd als we die uit de wedstrijd kunnen spelen, dan hebben we een kans”, vertelt passer-loper Pim Kamps. “Dat is echt heel goed gelukt.” De tweede wedstrijd ging Orion nog kansloos ten onder tegen Abiant Lycurgus. “We hebben wat dingen veranderd en zijn er vol ingegaan”, zo laat aanvoerder Stijn Held weten. “Daardoor had ik er zeker vertrouwen in dat het kon en niks mooiers dan in het hol van de leeuw voor drieduizend man dat eruit te slepen.”

Orion liet een wisselvallige pot zien maar wist op de beslissende momenten te pieken (19-25, 25-21, 20-25, 25-21, 15-6). “In de vierde set kregen we een kans en dit keer hebben we hem gepakt”, aldus Kamps. “En ja, wat we in die vijfde set doen is weergaloos, denk ik.” Een goed blok en hoge servesdruk is volgens de Doetinchemmers de juiste formule om Lycurgus te verslaan. “Lijkt me goed om het zaterdag precies hetzelfde te doen zoals we nu hebben gedaan”, stelt de aanvoerder over de winstpartij.

Vierde wedstrijd
De vierde wedstrijd zal opnieuw gewonnen moeten worden om de stand in de best-of-five serie gelijk te trekken naar 2-2. Met twee gewonnen wedstrijden heeft Lycurgus de beste papieren voor de titel. De vierde en mogelijk beslissende wedstrijd in de reeks wordt gespeeld op zaterdag 5 mei in de Topsporthal in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...