Ulft, Netherlands

Orion met één verloren set alleen koploper

Active Living Orion heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het seizoen gewonnen. In de eigen Topsporthal in Doetinchem werd ComputerPlan VCN met 3-0 in sets verslagen.
Tim Rondeel | 25 oktober 2021 10:13 | Aangepast op 25 oktober 2021 10:13
Orion had weinig moeite met de laagvlieger uit Capelle aan de IJssel. De eerste set was met 25-21 een prooi voor de Doetinchemmers, ook in de twee daaropvolgende sets (25-19, 25-19) kwam de ploeg van trainer Dirk Sparidans niet in de problemen. Orion blijft door de winst koploper, met slechts één verloren set in de eerste vier duels van de competitie. “Dat zegt wel iets over het constante niveau dat we kunnen halen”, vindt trainer Sparidans. Amysoft Lycurgus is tweede, met één verloren set meer.

De Doetinchemmers treffen de komende maand een aantal sterkere ploegen, waaronder de Europese wedstrijden tegen Polonia London voor de CEV Cup. Op zaterdag 6 november wacht een thuiswedstrijd tegen topclub Draisma Dynamo, maar zaterdag treft Orion eerst Sliedrecht Sport. “We hebben een aantal wedstrijden binnen eigen competitie waarin we ons kunnen meten met betere teams”, weet Sparidans. “Daar kijk ik wel naar uit.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...