Ulft, Netherlands

Orion komt terug in ritme en wint opnieuw

Regio8 | 21 november 2016 09:27 | Aangepast op 21 november 2016 09:27

“We hebben de eerste twee sets heel goed gespeeld”, zegt aanvoerder Pim Kamps. “Zo goed als foutloos gespeeld en we wonnen eigenlijk binnen 35 minuten de eerste twee sets met twee keer 25-13.” Daarna kwam de klad er een beetje in. “Er kwamen wat wisselspelers in en daardoor draaide het spel een beetje om.”

De derde set ging vervolgens verloren. “Inter Rijswijk ging een stuk beter spelen. Dus toen zijn we in de vierde set weer teruggegaan naar de basis. Dat werd een spannendere set dan die eerste twee, maar die hebben we uiteindelijk met 25-22 overtuigend nog gewonnen.”

Druk programma

Orion heeft deze weken een druk programma. Woensdag komt het team in de competitie alweer in actie tegen Coolen Alterno. Zaterdag wordt weer afgereisd naar Rijswijk, dan speelt Orion opnieuw tegen Inter maar dan voor de beker. Daarna volgen dit jaar nog wedstrijden tegen Nesselande, Lycurgus en het Talentteam van de volleybalbond.

Foto: REGIO8

Lees ook

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...

'Geitenhouderij' advies Gezondheidsraad kan realisatie van tientallen woningen in Bronckhorst blokkeren

De komst van 73 woningen in de gemeente Bronckhorst staat op de tocht. Door het nieuwe advies van de...