Ulft, Netherlands

Orion komt terug in ritme en wint opnieuw

Regio8 | 21 november 2016 09:27 | Aangepast op 21 november 2016 09:27

“We hebben de eerste twee sets heel goed gespeeld”, zegt aanvoerder Pim Kamps. “Zo goed als foutloos gespeeld en we wonnen eigenlijk binnen 35 minuten de eerste twee sets met twee keer 25-13.” Daarna kwam de klad er een beetje in. “Er kwamen wat wisselspelers in en daardoor draaide het spel een beetje om.”

De derde set ging vervolgens verloren. “Inter Rijswijk ging een stuk beter spelen. Dus toen zijn we in de vierde set weer teruggegaan naar de basis. Dat werd een spannendere set dan die eerste twee, maar die hebben we uiteindelijk met 25-22 overtuigend nog gewonnen.”

Druk programma

Orion heeft deze weken een druk programma. Woensdag komt het team in de competitie alweer in actie tegen Coolen Alterno. Zaterdag wordt weer afgereisd naar Rijswijk, dan speelt Orion opnieuw tegen Inter maar dan voor de beker. Daarna volgen dit jaar nog wedstrijden tegen Nesselande, Lycurgus en het Talentteam van de volleybalbond.

Foto: REGIO8

Lees ook

Auto belandt door gladheid zijwaarts in de sloot

Bij een eenzijdig ongeval bij Groenlo is een automobiliste in een diepe sloot belandt. Bij het incid...

Dorpshart Stokkum op de schop: kerk wordt dorpshuis

De kern van Stokkum krijgt de komende jaren een flinke metamorfose. Het college van de gemeente Mont...

Graafschap College en Iselinge Hogeschool willen samen 'Campus Achterhoek’ bouwen

Het duurt nog even, maar Doetinchem kan straks mogelijk een eigen ‘Campus Achterhoek’ krijgen. Op de...

Orion Stars haalt kwartfinale CEV Cup dankzij winst in Roemenië

Orion Stars heeft in Roemenië de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup bereikt. De Doetinchemse ploe...

KNMI geeft code geel af voor gladheid in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. Door sneeuwval kunnen wegen glad zijn. De waa...

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...