Ulft, Nederland
Terug

Oranjedames enthousiast over voetbalsfeer

55572c64e01d91ee8391ca6f4fb1a35d.jpg
Redactie REGIO8 |
Eerder op de dag liepen duizenden Oranjefans van de fanzone op de IJsselkade naar het stadion. Daar zagen zij dat Zweden iets beter uit de startblokken kwam, maar Nederland na een half uur spelen op voorsprong kwam. Lieke Martens zette met een fraaie vrije trap de 1-0 op het scorebord. Na de rust kreeg Vivianne Miedema een enorme kans op 2-0, maar kopte over het doel van Hedvig Lindahl. Miedema tekende even later alsnog voor de tweede Nederlandse treffer door na een uitgespeelde aanval de bal voor leeg doel binnen te tikken. 

‘’De mensen zitten hier zo dicht op het veld, je wilt heel graag even zwaaien’’, zei verdediger Kika van Es na afloop over de entourage. Met deze wedstrijd is er een einde gekomen aan het WEURO-toernooi in Doetinchem, dat eerder onder meer Belgische en Deense fans mocht verwelkomen. Voor de Oranjedames is het EK nog niet afgelopen: de voetbalsters spelen donderdag in Enschede de halve finale.

Foto: REGIO8

Lees ook

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.

Stembureau algemeen.jpg

Alle Achterhoekse gemeenten zetten stemhulp in

Voor het eerst maken alle Achterhoekse gemeenten bij de komende gemeenteraadsverkiezingen gebruik van de StemWijzer. Daarnaast zetten Bronckhorst en Doetinchem ook nog MijnStem in als stemhulp. De StemWijzer is sinds woensdag online en wordt gemaakt door ProDemos, MijnStem gaat donderdag online en is van het bedrijf Citisens.