Ulft, Nederland
Terug

Optimaal FM en REGIO8 op Zwarte Cross

eb1b94070ead1df53681a254ea6565a6.jpg
Redactie REGIO8 |
Optimaal FM maakt vanaf donderdagavond live radio vanaf het festivalterrein. De streekzender heeft in samenwerking met De Feestfabriek een eigen podium op het Tweetakt-terras. Het programma Zwarte Cross Radio start donderdag om 19.00 uur, de overige dagen gaat Optimaal FM live vanaf 16.00 tot 00.00 uur met optredens, nieuwsupdates en interviews. Ook de ochtendshow van Alard Ross komt zaterdag- en zondagochtend vanuit Lichtenvoorde.

REGIO8 maakt drie uitgebreide televisieprogramma’s die vrijdag, zaterdag en zondagavond al worden uitgezonden. Daarnaast verzorgt REGIO8, dat tevens genomineerd is voor de titel Omroep van het Jaar, dagelijks meerdere onlinevideo’s vanaf het terrein, bijvoorbeeld rondom het afscheidsconcert van Jovink & De Voederbietels.

Niets missen van de Zwarte Cross? Luister Optimaal FM, kijk op festivaldagen op REGIO8.nl of like Zwarte Cross Radio op Facebook!

Kijk hier voor een korte terugblik van vorig jaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.