Ulft, Netherlands

Omleiding fietsers bij Iseldoks Doetinchem

Fietsers op de C. Missetstraat in het centrum van Doetinchem worden vanaf maandag omgeleid. Vanwege het 'woonrijp' maken van Iseldoks worden afzettingen op het fietspad geplaatst.
Regio8 | 18 augustus 2020 12:36 | Aangepast op 18 augustus 2020 12:36
"Voor uw veiligheid en die van de mensen die aan het werk zijn, worden afzettingen geplaatst", staat op de website van Iseldoks te lezen. "Wij vragen u om deze in acht te nemen." Het fietsverkeer komend vanuit de stad wordt in deze periode omgeleid via de Spinbaan over de Stationsstraat, naar het fietspad langs het spoor.

De omleiding blijft in werking tot en met 9 oktober 2020. De nieuwe wijk Iseldoks bestaat in totaal uit vijf ‘doks’ met daarin ruim driehonderd woningen.

Foto: Gemeente Doetinchem (archief)

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...