gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zangeres van Kaam trots op eerste eigen EP

e8b92e3da15a6b345e6409100464699d.jpg

Negen jaar na haar winst van het televisieprogramma The Voice Kids komt Laura van Kaam met haar eerste EP. De inmiddels 23-jarige Dinxperlose singer-songwriter heeft het heft in eigen handen genomen en zelf de muziekkeuze bepaalt.

Serena Speet |
“Ik heb nog nooit echt mijn eigen muziek uitgebracht, dus dat is vrij nieuw”, vertelt de zangeres. “Ik heb rondom The Voice altijd liedjes uitgebracht die voor mij werden geschreven. Dit zijn echt mijn eigen liedjes, dus het voelt veel persoonlijker. Het is dan ook wel extra leuk om leuke reacties te krijgen want het voelt veel meer eigen en veel kwetsbaarder. Dit is echt de richting waar ik naar toe wil en waar ik van hou.” Na haar winst in The Voice Kids in 2013 trad Van Kaam onder meer op voor het Koninklijk Huis en had ze een tijdlang een eigen theatershow. De stilte in de coronaperiode greep ze aan om eigen muziek te schrijven die in april uitkomt in de EP.

Hoewel ze naar eigen zeggen is gegroeid als persoon en muzikant, ziet de zangeres zichzelf niet als een ander persoon dan het veertienjarige meisje dat The Voice won. “Ik ben geen compleet andere Laura van Kaam want ik denk dat ik toch altijd wel erg dicht bij mijzelf ben gebleven", zegt de Dinxperlose. "Omdat ik zo jong was is het altijd een proces geweest, ik was dertien en dan vindt je alles leuk. Ik ben nu 23 en ik denk dat ik nu echt zeker ben van wat ik leuk vind en wat ik wil.”

Releaseconcert
Nu de theaters na de coronacrisis weer open zijn, heeft Van Kaam zin om weer op te treden. Haar belangrijkste stip op de horizon is de release van de EP: “Het allerleukste wat er voor mij aankomt is mijn releaseconcert voor de EP op 8 april. Dan ga ik ook voor het eerst met mijn nieuwe band optreden. Wat ik spannend vind, want ik heb nog nooit opgetreden met mijn nieuwe band. Dus dat wordt een soort debuut. Daar gaan we echt voor het eerst mijn eigen muziek spelen zoals ze ook op de EP zijn opgenomen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.